درباره ما بدانید!

مجموعه کابوک با بیش از بیست سال سابقه در زمینه تولید، فروش، طراحی و اجرا اقلام دکوراسیون داخلی مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه با در اختیار داشتن برترین برند های محصولات دکوراسیون داخلی در جنوب کشور آماده ارائه خدمات و محصولات خود و همچنین عقد قرارداد با ارگان ها و سازمان هایی همچون انبوه سازان، مجریان ساختمان و معماران می باشد.

گروه دکوراسیون کابوک به صورت تخصصی در زمینه پوشش های کف از قبیل کفپوش و لمینت با کاربری های، تجاری، اداری، مسکونی و همچنین چمن های مصنوعی تزعینی چند منظوره و ورزشی به عنوان دپارتمان تخصصی پوشش های کف در جنوب کشور فعال می باشد.

تولید محصولات قرنیز و پروفیل های  ام‌دی‌اف و پلی استایرن با کالیته رنگ اختصاصی و سطح کیفی بالا از جمله محصولات موجود در این مجموعه می باشد.

تمامی محصولات در مجموعه دکوراسیون کابوک ساخت ایران بوده و متریال های استفاده شده در فرایند های تولیدی این مجموعه، بهترین  متریال و با کیفیت ترین در سطح کشور می باشند.  

چرا ما را انتخاب کنید

تحویل سریع

مجموعه ما با مشاوره دادن و در نظر گرفتن زمان لازم جهت انتقال و نصب محصولات آماده خدمت رسانی میباشد

قیمت مناسب

از آنجا که گروه دکوراسیون داخلی کابوک، خود یک تولید کننده بوده و همچنین به دیگر همکاران دکوراسیون داخلی اجناس میفروشند لذا از پایین ترین قیمت بازار  بهره مند می باشند.

مشاوره رایگان

از جمله خدمات این مجموعه برای مشتریان عزیز کارشناسی و مشاوره رایگان در زمینه دکوراسیون داخلی می باشد.

تیم ما

اسماعیل کشاورز
مدیر عامل
مدیر عامل و صاحب امتیاز دکوراسیون داخلی کابوک جهت عقد قرارداد همکاری و خرید انبوه محصولات با ایشان تماس حاصل نمایید. 09177116417
سهیل بیگلو
مدیر فروش و مشاور
مشاور فروش اقلام سایت و فروشگاه جهت برآورد هزینه و کسب مشورت در خصوص دکوراسیون خود با ایشان تماس حاصل فرمائید 09173143078
آریا ذوالقدر
طراح و مشاور دکوراسیون
متخصص طراحی و دکوراسیون داخلی و همچنین مجری و مدیر فروش بخش پرده، کاغذ دیواری و دیوارپوش های فومیزه جهت مشاوره، بازدید و کارشناسی دکوراسیون خود با ایشان تماس حاصل فرمائید 09175135858
اردلان ذوالقدر
مشاور تبلیغاتی
متخصص امور تبلیغات و بازاریابی مجموعه کابوک 09174843476
لوگو کابوک