09174090598 مشاوره
اجرای سقف کاذب در دفتر کار


: 47

محل کار جایی است که بیشترین ساعات روز خود را در آن می گذرانیم، همه ما وسواس زیادی بروی انتخاب مبلمان، لوازم دکوری و کاربردی، نوع کفپوش و رنگ دیوارهای محل کار داریم اما اگر همین تفکر را در مورد سقف نیز داشتیم شرایط بسیار عالی می شود.

اجرای سقف کاذب در دفتر کار

از سقف های کاذب موجود، مدل کناف سقف یکی از ایده های عالی و بسیار زیبا برای تزیین سقف در محل کار است. اگر توجه بیشتری به سقف محل کارتان داشته باشید، شاید نیاز نباشد برای دکوراسیون داخلی هزینه و وقت بسیار صرف کنید. همواره به سقف باید بعنوان یک عنصر مهم در دکوراسیونی اهمیت داده شود، سقف به اتاق کار جلوه ای رسمی تر می دهد. بسیاری از دفتر کارها سقفی ساده و بدون هیچگونه تزیین دارند.

گاهی می توان برای محل کار از سقف کاذب کناف و گاهی هم از سقف کاذب پی وی سی استفاده کرد. سقف های کاذب که در طرح ها و شکل های بسیار متنوع و زیبا تولید می شوند هم می توانند در سبک های مدرن با طرح هایی شامل خطوط صاف و گوشه دار مانند مستطیل بکار روند و هم در سبک کلاسیک با اشکال منحنی مانند دایره و تزیینات بیشتر استفاده شوند.

طراحی سقف در دفترکار

طراحی دکوراسیون دفتر کار باید به گونه ای باشد که تصویر ذهنی مراجعه کنندگان از محیط های کسل کننده و خشک را تغییر دهد. سادگی بیش از حد که به چشم نیاید و طراحی داخلی باشکوه و شلوغ در طراحی داخلی دفتر کار مناسب نیستند. بهترین گزینه برای دکوراسیون اداری خصوصا برای سقف، بکار بردن متریال های جدید همچون سقف های کاذب محسوب می شود. همچنین نورپردازی، در سقف های کاذب دفتر کار می تواند جلوه زیبایی به این مکان ببخشد.

سقف کاذب کشسان

سقف کشسان هم از انواع سقف کاذب است که قابلیت نورپردازی از پشت کار یا بر روی کار را داراست. نورپردازی های زیبا و کم مصرف احساس آرامش و لذت در محل کار را خواهد داشت. از مزایای سقف کشسان در دفتر کار و محیط های اداری قابلیت چاپ بر روی این سقف هاست. می توانید تصاویر مرتبط با کار و تجارت خود همچون لوگوی شرکت را بر روی سقف و دیوار پوش کشسان سفارش دهید. چاپ بر روی سقف به وسیله پیشرفته ترین دستگاه های چاپ UV صورت می گیرد و کیفیت و وضوح بسیار بالایی دارد.

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز - خیابان پاسارگاد غربی- حدفاصل خ صنعتگر تا یقطین- دکوراسیون کابوک

تلفن : 07138446540-07138446541

ایمیل: info@kabokdeco.com

همراه :  09174090598