09174090598 مشاوره
اجرای کفپوش دفتر کار


: 32

در هنگام اجرای کفپوش دفتر کار باید به اصول و قواعد خاصی دقت کرد تا بتوان بهترین انتخاب را داشت. در ادامه مقاله زیر به شما در انتخاب کمک خواهد کرد.

دکوراسیون دفتر کار

دفتر کار یک محیط کاری و حرفه‌ای است و طبعاً باید دکوراسیون داخلی دفتر کار نیز حرفه‌ای و شیک باشد، زیرا دکوراسیون دفتر کار می‌تواند تاثیر مثبت یا منفی بر روی هر مشتری احتمالی داشته باشد. بنابراین، دکوراسیون دفتر کار اهمیت خاصی پیدا می‌کند.

کفپوش مناسب برای دفتر کار

در یک محیط و دفتر کاری اولویت اول هنگام انتخاب کفپوش دفتر کار قطعاً کارآیی و دوام کفپوش می‌باشد. به دلیل رفت و آمد بسیار بالا در دفاتر کاری و محیط‌های اداری باید در مرحله اول به مقاومت و مناسب بودن کف پوش توجه کرد. کفپوش‌های لمینت، سیمانی، کاشی و سرامیک از جمله کفپوش‌های مناسب برای دفتر کار می‌باشند.

اجرای کفپوش چوبی دفتر کار

کفپوش‌های چوبی یکی از بهترین و بادوام‌ترین انتخاب‌ها برای دفتر کار می‌باشند. کفپوش‌های چوبی به راحتی قابل تمیز شدن هستند و معمولاً در برابر ضربه از خود مقاومت نشان می‌دهند. در هر دفتر کار با توجه به میزان رفت و آمد و انواع خدمات ارائه شده به مشتریان، می‌توان کف پوش چوبی را یک انتخاب مناسب دانست.

کفپوش اپوکسی در دفتر کار

کفپوش اپوکسی نیز یکی از کف پوش‌هایی است که اخیراً برای اجرای کفپوش دفتر کار از آن استفاده می‌شود. کفپوش اپوکسی نیز دارای مزایای منحصر بفرد خود می‌باشد که عبارتند از: یکپارچه بودن کفپوش اپوکسی که باعث می‌شود تا بر خلاف دیگر کفپوش‌ها درز نداشته باشد. یکی دیگر از مزیت‌های کفپوش اپوکسی سبک بودن و کم حجم بودن آن است که همین امر باعث شده تا به یک کفپوش مناسب تبدیل شود.

اصول انتخاب کفپوش دفتر کار

در هنگام انتخاب کفپوش مناسب برای دفتر کار باید عوامل متعددی را در نظر گرفت تا بتوان بهترین انتخاب را داشت. در هنگام انتخاب کفپوش باید به میزان رفت و آمد دفتر کار و تعداد ارباب رجوع در دفتر توجه کرد، اگر رفت و آمد زیاد باشد، باید کفپوشی را انتخاب کرد که مقاوم باشد و در صورت خراب شدن، قابلیت تعمیر را به آسانی داشته باشد.

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز - خیابان پاسارگاد غربی- حدفاصل خ صنعتگر تا یقطین- دکوراسیون کابوک

تلفن : 07138446540-07138446541

ایمیل: info@kabokdeco.com

همراه :  09174090598