09174090598 مشاوره
کفپوش برای مغازه در شیراز


: 30

کفپوش در مغازه نقش مهمی را ایفا می‌کند و از بخش‌های مهم در دکور داخلی یک مغازه به حساب می‌آید. شناخت اصول انتخاب بهترین کفپوش برای مغازه ضروری است.

دکوراسیون داخلی مغازه در شیراز

هر مغازه با ارائه هر نوع خدمات یا محصول در هر شهر یا کشوری در مرحله اول احتیاج به یک دکوراسیون داخلی شایسته و مناسب دارد. قطعاً مغازه‌ای که به این موضوع اهمیت می‌دهد، از رقبای خود بسیار جلوتر می‌باشد. یکی از عناصر موثر در دکوراسیون داخلی همان کفپوش مغازه است که از اولین قسمت‌های کار شده در مغازه به حساب می‌آید.

اصول انتخاب کفپوش برای مغازه در شیراز

یکی از اصول مهمی که باید هنگام انتخاب کفپوش به یاد داشته باشید این است که باید به یک کفپوش مناسب برای مغازه خود فکر کنید که برای استفاده طولانی مدت مناسب باشد. هیچ چیز بهتر از سادگی نیست. سادگی همیشه مد است و بهترین انتخاب برای هر نوع مغازه‌ای است. از استفاده از انواع کفپوش‌ها با طراحی شلوغ و به هم ریخته دوری کنید، زیرا زمانی که اجناس را در مغازه قرار دهید، باعث آشفته به نظر رسیدن فضا خواهد شد.

نظافت و میزان عبور و مرور

قطعاً یکی از مهم‌ترین عواملی که برای انتخاب و اجرای هر کف پوش برای مغازه در نظر گرفته می‌شود، تمیزی و نحوه نظافت آن است. مکان‌های تجاری و مغازه‌ها همیشه در حال پر و خالی شدن از افرادی هستند که به قصد خرید وارد مغازه‌ها می‌شوند، پس رعایت نظافت و در نظر گرفتن نحوه تمیز کردن کفپوش مغازه بسیار مهم است. همیشه کف پوشی را انتخاب کنید که دیرتر کثیف می‌شود و نحوه تمیز کردن آن نیز ساده‌تر است.

کفپوش چوبی

کفپوش‌های چوبی با تنوع زیاد و رنگ‌های مختلفی که دارند به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای اجرای کفپوش برای مغازه در شیراز تبدیل شده‌اند. پی وی سی‌ها یکی از این انواع کفپوش‌ها می‌باشند. تمیز کردن آن‌ها راحت می‌باشد و همیشه یک انتخاب شیک و لاکچری برای کفپوش مغازه به حساب می‌آیند. 

آدرس ارتباطی ما

آدرس: شیراز - خیابان پاسارگاد غربی- حدفاصل خ صنعتگر تا یقطین- دکوراسیون کابوک

تلفن : 07138446540-07138446541

ایمیل: info@kabokdeco.com

همراه :  09174090598